Červen 2012

Kdo umí s C++?

25. června 2012 v 16:24
Napište mi prosím na SKYPE darciamujicek50 či mujicek a to hned! Potřebuji tři lidi!Kdo umí s C++ napište mi na Skype účet "darciamujicek50" či "mujicek"
Přidejte si mě, přidám si každého, a když mě uvidíte online, hned mi napiště zprávu, že umíte s C++ a potom vám řeknu následující věci!
Lidem, který se přihlásí, že umí s C++ a dají mi důkazy čeká veliká odměna!

Zbývají : 0 z 3

Day of Defeat

24. června 2012 v 20:38 | Mujicek - tak nekopíruj. |  Hry
Je II. sv. v. a vy vcházíte do boje.

Hra na téma Druhé Světové Války je mod od hry Counter-strike. Máte na výběr dvě strany, a to Spojenci (alliens) či strana Německá (axis). Je zde několik typů map. Máte projít všema kontrolníma kódama, zničit raketometem napřátelské tanky, bombandéry adt. a všechno má své výhody i nevýhody. Na každé straně je několik herních tříd, které jsou v něčem dobré.


Výrobce : Valve

Rex hledá cestu domů

24. června 2012 v 16:47 | Mujicek - tak nekopíruj. |  Hry
Jste bílý pejsek a zatouláte se a hledáte cestu domů!

2D plošinovka, nepřátele zabíjíte skokem na hlavu a po cestě jíte ovoce, bomby či mince, nábojnice např. bomby potom střílíte z tlamy a tak můžete zabíjet i nepřítele. Nahoře se vám počítají životy, čas, počet bomb a počet mincí, které jste nasbírali. Hra má pár úrovní. Hra je celkem dlouhá, ale zábávná, v poslední úrovni vám ujede páníček v zajetí se zloději, hází po vás bomby a vy je musíte dohonit a házet po nich bomby, které máte. Poslední úroveň je celkem hardcore.


Výrobce : Mindscape

102 dalmatínu - zachraňte štěňata!

24. června 2012 v 16:32 | Mujicek - tak nekopíruj. |  Hry
Sedíte u televize doma, se svým sourozencem a díváte se na televizní show. Zjistíte, že ale půlka vaších sourozenců jsou v zajetí zlé Cruely DeVil. Vydáte se hledat. Po cestě projdete spousty překážkami, najdete nepřátele ale i přátele.

Hra má celkem 19. úrovní. Můžete si přehazovat mezi pejsek Dominem (puntikovaný pejsek) či Bělku (bílá fenka), oba dva jsou jasně štěňata, která jdou porazit Cruelu DeVil v její továrně na hračky. Jak projdete jednou úrovní, otevře se vám další, ale budete mít přístup i na minihry, které záskáte po pár úrovních, např. pexeso, domino adt. a úrovní je teda 16. -

1. Městký park
2. Obchod hraček
3. Piccadilly
4. Big Ben
5. ,,malý boj" s Cruellou - Cruella I.
6. Královské muzeum
7. Podzemí - metro
8. Kolotoče
9. Pila
10. ,,malý boj" s Cruellou - Cruella II.
11. (není přesný název) Strana venkova
12. Venkov
13. Ledový festival
14. Zámek
15. ,,malý boj" s Cruellou - Cruella III.
16. Strašidelný les
17. Zajištěné bluditě
18. Sídlo
19. Továrna na hračky

V úrovních sbíráte kosti a samolepky do alba hry. Je to zábava!Výrobce : Disney Interactive

StarStable 2 - zimní jezdci - ke stažení!!!

21. června 2012 v 22:51 Ke stažení
Hra Star Stable 2 - zimní jezdci ke stažení je zde! Na jiných blogech byli nefunkční návody, fake adt. a tady, snad to půjde. ;)

Hru stáhneme na odkazu Zde a je 99% zaručené, že tam není vir a je to zdarma.
Jestli bude v tom vir, neručím za to! Jestli tam vir bude, zeskenujte počítač antivirem (pokud máte) nebo odeberte právě ten soubor, který jste nainstalovali teď. A teď k obrázkovému návodu...Tak. A potom, až na tu ikonku kliknete, dejte vybraný jazyk "čeština", pokud jste němec, maďar či jiný národ, dejte svůj jazyk. Klikejte na další, "souhlasím s podmínkami", adt. a potom se to začne stahovat. Potom budete potřebovat program "Damon Tools Lite", ten si stáhněte na internetu, ti, kteří ho už mají si nic nemusí stahovat, tak. Otevřeme "Daemon Tools Lite" (kulatá ikonka a v ní je modrý blesk) a 2x na ní klikneme. Pokud s Daemonem neumíte, tak shlédněte na YouTube nějáké videa které vás naučí aspoň trochu dělat s tímhle prográmkem. To je ode mně pro dnešek všechno. Prosím, nekopírujte, jestli tento článek uvidím někde jinde, než na www.sniperovka.blog.cz tak vás nahlásím!!
Můžete maximálně poslat odkaz na tento článek na MÉM blogu lidem, kteří chtějí tuto hru hrát a nemají finance, nemají kde koupit a jiné důvody.
Děkuji za pochopení
Ještě jednou, hra nemá vir a funguje 100% pokud jste všechno udělali správně.

Star Stable 2 - zimní jezdci

19. června 2012 v 20:57 | Mujicek - tak nekopíruj. |  Hry
Je zima. Krajina je zahalená sněhem, sníh skrývá nahotu stromů, kteří přišli o listy ke konci podzimu. Nškterá zvířata se dala do zimního spánku, ptáci odletěli do teplých krajin. Je ticho.

Vcházíte se do role dívky, která je v jezdecké škole, kterou tam poslal otec. Jedná se o ,,obec" Jorvik. Je zde krásná příroda. Získáte ve stáji koně, staráte se o něho a později jak si zkusíte krok, klus, cval a trysk si můžete jezdit po Jorvické přírodě, objevovat nová místa, plnit úkoly, zkoušet skákat překážkové dráhy nebo si dát závod kolem vetrného mlýnu. Je zde tolik možností. Všechny jezdecké školy na světě pořádají soutěž a hledají šampiona, který pojede se svým koněm do Dietrichu, kde se bude konat světová skoková soutěž.


Výrobce :

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

18. června 2012 v 5:15 Deník
Piju crazy wolfa, a teď si vzpomenu, že mám etě něco do školy urobit do pracáku, fak ju school, já už chcu przádniny, do prázdnin zbývá 12 dní.

Rekronstrukce blogu

13. června 2012 v 21:58
Probíhá rekronstrukce blogu.

Hotová by měla být zhruba zítra ráno.