Listopad 2012

Call of the wild: Howl, Buck

25. listopadu 2012 v 17:35 Anime
Buck je napůl Německý ovčák a Bernardýn, který žije se svým majitelem hezký život do té chvíle, kdy ho někdo neodveze do hor, kde má být jeden ze psů, kteří táhnou psí spřežení.

1981
Kōzō Morishita
Dobrodužný/drama

_____________
Moje hodnocení : ***

Meiken Lassie

25. listopadu 2012 v 17:14 Anime
Malý kluk John najde štěňátko kollie. Zjistí, že nemá obojek a je v nemocném stavu, tak si ji bere domů. Když ji uzdraví, tak se ji snaží najít majitele, kterému by mohla patřit, ale nikoho nenajde. Lassie stárne a je z ni velký pes. Lassie udělá v kuchyni neplechu, ale brzy ukáže svou lidskou inteligenci. John, Lassie a jejich kamarádi prožívají spoustu dobrodužství.

1996
Sunao Katabuchi
Dobrodužný/rodinný

_____________
Moje hodnocení : ****

Hashire! shiroi ookami

25. listopadu 2012 v 16:59 Anime
Kluk Lasset z farmy v severní USA se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránil velkého bílo/šedého vlka..

1990
Yasuo Maeda
Drama

_____________
Moje hodnocení : ****

King Fang

25. listopadu 2012 v 14:37 Anime
Jedná se spíše o méně známé anime.
Hlavní postavou je Fang, napůl vlk a napůl pes, který měl být narozen pro lovení. Fang'a ochočila rodina. "Hlava" té rodiny chce Fang'a používat jako pes na lovení zvířat, toto rozhodnutí se však stalo osudným. Když psi vesničanů chtějí ulovit lišku, ženou se za ní, mezitím si Fang najde trasu, na které poběží naproti lišce a její smrt je zaručena. Fang zabil lišku, ale ostatní psi mu to nechtěli dovolit, všichni psi se začli s Fang'em prát. Fang je ale velice silný a všechny psy zabije. Vesničané se chtějí Fang'a zbavit, protože jim zabil všechny psy, tak Fang musí opustit kurentní rodinu a jít do druhé rodiny, kde je však i jeho otec. Jednou v noci Fang uslyší vytí smečky vlků, tak uteče za nimi. Má štěňata s vlčicí, ale jednou k večeru si jde ta vlčice pro nějákou mršinu na rychlo, protože už se stmívalo, chtěla se co nejdřívě vrátit zpět do doupěte. Chytila se ale do oka pytláků zahrabané pod sněhem. Fang běžel po jejím pachu, protože tušil, že se stane něco zlého. Fang ji chtěl vysvobodit, ale vedle ní bylo druhé oko pod sněhem. Fang se chytil a ležel vedle ní. Za chvíli se objevil gigantický medvěd, co kolem zabijí všechno živé. Fang jediný přežije, ale objeví ho pytláci a druhý den ho nechají odvézt do cirkusu. Fang se odtamtud ale dostane, a jak se vrátí domů, zjistí, že bude čelit velkému nebezpečí.

1978
Eiji Okabe
Dobrodužný

_____________
Moje hodnocení : ****
Střevní chřipka ._.

24. listopadu 2012 v 19:16 Deník
Hoj, mám střevní chřipku, ale už se to zlepšuje, spíš ji už mám jenom trochu *uff*
Konečně sem našla film, který sem hledala už asi 3. měsíce, protože sem si nemohla vzpomenout název xddd ten film se jmenuje Scruffy a já furt psala Scrappy, scap, fluffy scrappy the dog a já nevím co už :D
Otázka : když jste nemocní, chodíte na počítač/notebook? (pokud nemáte notebook třeba v posteli nepočítá se)

Den ode dne hůře.

15. listopadu 2012 v 18:19 Deník
Den ode dne je to horší a horší. Oči, oh god. Chvílemi vidím rozmazaně a teče mi z nich, někdy je to přímo humus. Nemluvím o nocích, budím se a budím a ne a ne přestat, je to už třetí noc.


A PROSÍM HLÁSNĚTE ZDE pro MoniQue. Potom ji můžete kontaktovat na blog, aby vám dala hlas, když jste ji dali Vy. :)

Moje chary č. 1. - Night

15. listopadu 2012 v 18:03 Moje chary
Jedná se o můj první char vůbec - Night.
___________________________

Jméno : Night
Věk : není známý
Pohlaví : samec
Zvíře/případně rasa/ : Pes křížený s vlkem, Německý ovčák, předci nejsou jenom psovité šelmy
Povaha : Agresivní, na přátele či pána má velikou důvěřu, rychlý, hrdý a odvážný.
Nadpřirozené vlastnosti : -
Nenormální vlasnosti psů vůbec : Dokáže lézt po stromech, má drápy jako kočkovité šelmy, je rychlý jako barzoï, dokáže skočit více jak 20. metrů, má blány, takže dokáže výborně plavat, horní chrup má jako lev a dolní špičáky jako had, zbytek jako u normálního psa.
Srst : černá s krémovou, na hlavě černé "znaky" a u čumáku "knírek"
Nemoc : zánět spojivek
_____________________________________
obrázek, jak Night vypadá :